Kadın Blog Günlükleri

Koç Burcu Aşk Uyumu! En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Koç burcu aşk uyumu, en çok merak edilen astroloji konularından bir tanesidir. Kadınlar partnerlerinin, sevdiklerinin veya eşlerinin burçlarına göre aralarındaki aşk uyumunu ölçmek isterler. Astroloji bilimine inanmayanlar için pek de dikkat çekici olmasa da, Astrolojinin gücünü bilenler için uyum oldukça dikkat çekici bir konudur. Peki, Astroloji dünyasına göre Koç ile en uyumlu burçlar hangileri? Koç burçlarının aşk uyumu nasıl?

Koç Burcu Aşk Uyumu (2022)

1. Koç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Koç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

İki koçun bir araya gelmesi… Aynı burca sahip bu iki partnerin aralarındaki ilişki oldukça tutkulu geçecektir. Koç burcuna göre aşk, cinsellik, birliktelik hep uyum içinde olmalıdır. Koç burcuna sahip kişiler karakter bakımından oldukça enerjiktirler, bu nedenle sürekli ev hayatı yaşamak yerine gezmeyi, eğlenmeyi, keşfetmeyi daha güzel karşılayacaklardır.

İki koç burcunun yan yana gelmesi, karakterleri gereği çalışmayı sevdikleri için iş hayatları oldukça yoğun geçer. Koç burçları emek verip, çabalayıp bunun karşılığında istedikleri hayatı yaşamaya heveslidir. İki koç burcunun birlikte olması aşkın, cinsel beraberliğin ve tutkunun doruklarda yaşanacağı bir hayatı da beraberinde getirir. Fakat kavgalarda ve tartışmalarda dikkatli olunması çok önemlidir. Zira Koç burçları daima kendilerinin haklı olduğunu düşünen burçlardandır.

2. Boğa ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Boğa ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Boğaların sakin ve sabırlı yapısıyla Koç burcunun aceleci, yüksek enerjili yapısı bir araya geldiğinde bu ilişkide dengeyi bulabilmek çok önemli bir hale gelir. Zira Koç burçları her şeyi yaşayabilecek, her an harekete hazır bir enerjiye sahiptir. Koç ve Boğa burcunun uyumlu bir ilişki yaşaması için mutlaka her iki tarafın da biraz kendinden taviz vermesi, biraz değişmesi gerekir. Her iki burç da birbirinin enerjisine ayak uydurmayı başarmalıdır. İki burcun arasında geçecek aşk, hem tutkulu hem de romantik olacaktır.

3. İkizler ve Koç Burcu Aşk Uyumu

İkizler ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Eğer Koç burcuysanız ve İkizler burcuna sahip bir partner bulduysanız, dünyalar sizin demektir! Zira İkizler de en az Koç kadar enerjik bir yapıya sahiptir. İki burcun da zeka açısından anlaşması ve uyumluluğu yüksektir, bazı zamanlar sadece birbirlerine olan bakışlarıyla bile anlaşabilirler. Bu iki burcun birlikteliğinde muhtemelen tek sorun, Koç burcunun İkizler burcunu fazla rahat görmesi olabilir.

Zira Koç burcu daha kararlı, daha emin adımlarla hayatını sürdürürken İkizler burcu hedefler ve kararlar konusunda bazen çok fazla rahat davranabilmektedir. Bu durumda Koç burcunun partnerini bir şeylere ikna etmesi, harekete geçirmesi gerekebilecektir. Koç burcu romantik ve tutkulu bir ilişki karakterine sahiptir, ancak İkizler burcu aşkını zirvede yaşasa da Koç kadar ifade etme ve belli etme konusunda başarılı olmayabilir.

4. Yengeç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Yengeç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Yengeç burçları, evlerine bağlı bir karakter yapısına sahiptir. Bu iki burcun bir araya gelmesi zıt gruplara sahip oldukları için sakıncalı görünse de eğer ortada gerçek bir aşk varsa uyumlu bir çift olmayı başarırlar. Yengeç’in bağlılığı ve sevdiklerine gösterdiği önem ile Koç’un güvenebileceği bir liman arayışı bir araya geldiğinde aşkta harika bir uyum yakalanmış olunur.

5. Aslan ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Aslan ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Aslan; yapısı ve karakteri gereği liderdir. Koç da aynı şekilde liderlik duyguları kabarık bir burçtur. Bu iki burcun bir aya gelmesi, eğer içlerinde gerçek bir aşk varsa oldukça tutkulu geçecektir. Aslan ve Koç burçları hem dobra, hem cesur karaktere sahiptirler. Bazen bu kadar dobra ve cesur olmaları kalp kırıcı bile olabilmektedir. İki burcun cinsellik ve ten uyumu birbirine yakışıyorsa cinsel birliktelikte en ateşli olacak birliktelik Aslan ve Koç burçları arasında geçebilecektir.

6. Başak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Başak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Başak burçları yapıları gereği son derece sakin, sessizdir. Fakat Koç burçları yüksek enerjili, ateşli, yeri geldiğinde esip gürleyen karaktere sahiptirler. Bu iki burcun enerjisi, bir araya geldiklerinde birbirleriyle çakışabilir. İki burç da güven duymak istedikleri için eğer aralarında güven dengesini kurabilirlerse, uyumlu bir aşk hayatı yaşayabilirler.

7. Terazi ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Terazi ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Terazinin ve Koç burcunun bir araya gelmesi… Dünyaların, dağların devrilmesine, okyanusların dalgalanmasına bile sebep olabilir. Zira yapıları gereği Terazi ve Koç burçları birbirlerine karşı oldukça zıt burçlardır. Bu iki burcun her ne kadar zıt olsalar da eğer aralarında güven, gerçek bir aşk, bağlılık duyguları sağlamsa birbirlerini tamamlamaları mümkündür. Bu üç duygunun sağlam temellere oturması, aralarındaki aşk uyumunu sağlayacaktır.

8. Akrep ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Akrep ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Akrep burçları kimi kişiler tarafından lider ruhlu, kaba, sert ve soğukkanlı olarak görülür. Fakat Akreplerin en önemli gizli özellikleri sevdiklerine karşı gösterdikleri ilgi, sevdikleri için çabalamak olabilir. Akrep ve Koç burçlarının bir araya gelmesi birliktelikleri boyunca çok ateşli ve zevkli bir cinsel birlikteliği de beraberinde getirecektir. Cinsellik daima bu iki burç için ön planda olacaktır. Olası kavgalarda ve tartışmalarda ise bu iki savaşçı ruha sahip burcun çakışması muhtemeldir. Bu nedenle kavgalara karşı dikkatli olunması gerekir.

9. Yay ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Yay ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Ateş grubunda olan bu iki burcun aralarındaki aşk uyumu oldukça yüksektir. Yay burçları da Koç burçları gibi boş durmayı, rahat davranmayı sevmezler. Sürekli kendilerine, sevdiklerine ve evlerine bir şeyler katmaya önem verirler. Yay burçları seyahat konusunda oldukça tutkuludur. Koç burcunun da yüksek enerjisi devreye girdiğinde, Yay ile Koç’un arasındaki aşk uyumu son derece mükemmel olur.

10. Oğlak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Oğlak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Bu iki burcun bir araya gelmesi, birbirlerini yönetmeye kalkmaları gibi yanlış hareketlere sebep olabilir. Fakat ne Koç, ne de Oğlak partnerinin kendisini yönetmeye izin verecektir. İki burç arasında geçecek birliktelikte asla birbirlerine tasma takmalarına izin vermezler. İlişkinin en başında uyum sağlamak zor olsa da aralarındaki birliktelikte aşk duygusu alevlenince harika bir uyum yakalayabilirler.

11. Kova ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Kova ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Kova’nın zekasıyla, Koç burcunun harika enerjisi ve mükemmel mantığı… Kova ve Koç burcu arasında yaşanacak birliktelikte her iki taraf da birbirlerini buldukları için çok şanslı sayılırlar. Her iki taraf da enerjili, çözüm odaklı, sevecen tavırlarıyla harika bir aşk uyumu yakalarlar. İlişkilerinde zeka, mantık ve emek ön planda olur.

12. Balık ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Balık ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Bu iki burcun birlikteliği meydana geldiği zaman ilişkinin bir tarafında duygular, bir tarafında ise kendini ön plana çıkarma gayesi görülür. Bu nedenle ilk başta uyum yakalama konusunda zorluk çekilebilir. Balık burcu kavgalara ve tartışmalara karşı ılımlı yaklaşıp çözüm sunarken Koç burcu öfkeli ve agresif tavırlarıyla Balık’ın kalbini kırabilir. Balık burcunun hayal dünyası ile Koç burcunun gerçek dünyaya karşı bakış açısı birbiriyle uyumlu olmayabilir.

Koç burcunun diğer burçlarla aşk uyumlarını sizin için araştırdık ve listeledik. Eğer Astroloji tutkunuysanız ve okumayı seviyorsanız, en zeki burçları ele aldığımız şu yazı da hoşunuza gidebilir; En Zeki Burç Sıralaması (2022)

1 yorum
  1. […] Akrep burcunun genel özellikleri ve aşk uyumu yukarıdaki gibidir. Bunun yanı sıra merak edenler Koç burcu aşk uyumu yazısına da şuradan göz atabilirler; Koç Burcu Aşk Uyumu Nasıl? Koç İle En Uyumlu Burçlar Neler? (2022) […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.