Kadın Blog Günlükleri
Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları – Siyah nokta tedavisi genellikle fazla yağlı ve kirli ciltlerde meydana gelmiş olan tıkanık gözeneklerin içindeki siyah noktaların temizlenmesi ve yağ bezelerinin ortadan kaldırılması için uygulanmakta olan tedavi yöntemidir. Alın, burun üstü veya çenede yoğun olarak meydana gelen siyah noktalar kötü görüntüye sebep olmaları nedeniyle özellikle kadınlar tarafından bir an önce ortadan kaldırılmak istenmektedir.

Ancak cilt yüzeyi oldukça hassas bir yapıya sahip olduğu için genellikle sıktığınızda veya temizleyicilerle cildimizi fazla yıkadığınızda burada bulunan yağ dokuları sürekli olarak meydana çıkacak duruma gelmekte ve bu nedenle de ciltte iz kalmasına neden olmaktadır.

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Güzellik merkezi siyah nokta temizliği fiyatları çok fazla siyah nokta problemi yaşayan kişiler tarafından sık sık merak edilmektedir. Çünkü siyah noktalar genişlemiş ve tıkanmış gözeneklerden dolayı meydana geldiği için gözeneklerin normal hale dönmesi ancak uzman bir müdahale ile gerçekleşmektedir.

Siyah Nokta Tedavi Seçenekleri

Cilt yüzeyinde en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi olan siyah noktalar genellikle belli başlı tedavi yöntemleri kullanılmadan ortadan kaldırılamayabilmektedir. Siyah nokta tedavi seçenekleri ise şöyle sıralanabilir;

  • Cilt bakımı
  • Fractional CO2 Lazer
  • Burun bantlaro
  • Dermabrasion

İlk olarak ciltteki genişlemiş gözeneklerin daraltılmasını temel alan bu yöntemler aynı zamanda siyah noktaların temizlenmesi, akne izlerinin tedavi edilmesi ve ciltteki yağ dokusunun ortadan kaldırılmasını da sağlamaktadırlar.

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Lazerle Siyah Nokta Temizleme Fiyatları

Siyah nokta temizleme yöntemleri içerisinde en çok tercih edilen metot lazer olmaktadır. Böylece bu yöntem sayesinde daha kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Genellikle sık sık kronikleşmiş siyah nokta veya akne problemi yaşayan kişiler lazerle siyah nokta temizleme işlemi yaptırmaktadır.

Bu işlemi yaptıracak olan kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi lazerle siyah nokta temizleme fiyatları olmaktadır. Özellikle uygulama yapan yerlere göre farklı fiyatlandırmalara sahip olan bu yöntem için temizleme işlemini yaptırmayı hedeflediğiniz güzellik merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra merkezde cilt tipiniz ve problemleriniz detaylı olarak incelenepi size net bir fiyat bilgilendirmesi yapılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.