Kadın Blog Günlükleri

Crop Gömlek Kombinleri

Crop gömlek modelleri son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Birçok farklı marka tarafından çeşitli modellerde üretilmekte olan crop gömlekler doğru kombinlendiği zaman kişiyi olduğundan daha uzun ve ince göstermektedir. Ancak crop gömlek kullanımı her vücut tipine uygun olmadığı için özellikle bel bölgesi yağlı olan kişiler kullandığında oldukça kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Genellikle crop gömlek kombinleri belli markalarda üretilmektedir. Özellikle crop üstler ile uygun altlar veya crop pantolon üzerine uygun bir ürün kobinleyerek bir arada satışa sunulmaktadır. Bershka crop gömlek, LCW crop gömlek ve crop gömlek Zara markaları tarafından oldukça fazla çeşide sahip olarak üretilmektedir.

Uzun kollu crop gömlek ile mutlaka yüksek bel crop pantolon tercih etmeniz oldukça şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Crop Gömlek Kombinleri

Kadın Crop Gömlek

Crop top ürünler adından da anlaşılacağı üzere üst giyim için üretilmekte olan ve göbeği açık olarak tabir edilen ürünler olmaktadır. Bu nedenle de crop gömlek veya crop top üretimi sadece kadınlar için olmakta ve bu nedenle de kadın crop gömlek modelleri oldukça fazla olmaktadır.

Genellikle bu modeller hem spor hem de klasik kombinler ile kullanabildikleri için çok işlevli ürünler olarak kabul edilmektedirler. Crop gömlekleri eşofman ile veya spor bir jean ile kombinlerinizde hem sade hem de şık bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra crop gömleklerde beyaz veya siyah renk Tercih ettiğinizde altınızda klasik bir pantolon giydiğiniz zaman herhangi bir şirket yemeğine veya düğüne katılarak klasik bir kombin elde etmeniz mümkündür.

Crop Gömlek Kombinleri

Özellikle kadınların daha çok tercih ettiği crop ürünler aynı zamanda hem spor ayakkabı hem de topuklu ayakkabı ile de kombin edilebilmektedir. Crop ürünlerin kullanımı ile hem spora gidebilir hem de klasik bir kombin elde ederek daha resmi mekanlara gidebilirsiniz.

Crop ürünler genellikle gömlekten ziyade tişört olarak daha çok üretilmektedirler. Çünkü son zamanlarda sade ve spor giyimin moda haline gelmesi ile birlikte gömlek giyimi önemli ölçüde azalmış ve bunun yerine daha çok tişört kullanımına ağırlık verilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.