Kadın Blog Günlükleri

Bordo Elbiseye Makyaj

Bordo Elbiseye Makyaj – Bordo rengi hem elbiselerde hem de mobilyalarda en çok tercih edilen renkler arasında yer almasının yanı sıra oldukça dikkat çekici olmasıyla da göz alıcılık sağlamaktadır. Bu noktada bordo renkli elbise tercihi yaptığınızda mutlaka elbiseniz ile uyumluluk sağlayacak olan makyajı ve aksesuar kullanımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda bordo rengi diğer renklere göre çok daha farklı anlamlara sahip olabilmektedir. Özellikle bu renk zarif, şehvetli ve gizemli görünmeye yardımcı olmaktadır. Bordo elbiseye makyaj yaparken mutlaka kahverengi veya koyu kırmızı renk tonlarını kullanmaya özel göstermeniz gerekmektedir. Bordo renk elbise giyen bir kişinin makyajında mutlaka dudaklarını ön plana çıkarması gerekmektedir. Böylece hem dikkat çekici hem de göz alıcı bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır.

Bordo renk elbise göz makyajı için far tercihi olarak mutlaka daha doğal ve açık tonlar tercih edilmelidir. Genellikle göz makyajı için mavi, pembe veya kırmızı tonlar tercih edebileceğiniz gibi genellikle en ideal tonlar kahverengi veya nude renkler olmalıdır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Aynı zamanda bordo elbiseye makyaj yaparken mutlaka elmacık kemiklerinizi vurgulamamız gerekmektedir. Böylece keskin yüz hatları ve ön plana çıkmış dudaklar ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Bordo Elbiseye Ne Renk Takı Gider?

Bir kombin içerisinde olmazsa olmazlardan biri olan takı mutlaka elbise ile ve elbisenin rengiyle uyumlu olarak tercih edilmelidir. Buradan çıkarılacak anlam şu olmamalıdır bordo elbise gidiyorsam bordo renk takı takmalıyım. Bu düşünce oldukça yanlış ve kişinin güzel görünümünü ortadan kaldıran bir düşünce olmaktadır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Çünkü aynı rengi birçok noktada kullanmak asıl vurgulanmak istenen unsuru ortadan kaldıracaktır. Genellikle en büyük parça her zaman en dikkat çeken unsur olması gerektiği için elbisenin üzerine yapılan makyajla, ayakkabıda takıda veya çantada elbiseyi bastıracak herhangi bir unsur bulunmamalıdır. Bu nedenle bordo elbiseye ne renk takı gider? Sorusuna cevap olarak daha sade ve şık tonlarda ve genellikle pırlanta tarzında takı tercihi yapmanız gerekmektedir.

Bordo rengi elbise kendi kendine bile çekici olduğundan dolayı bu elbisenin üzerine kullanılan herhangi bir unsurun daha dikkat çekici olması elbiseyi tamamen sönük hale getirecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.