Kadın Blog Günlükleri
Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç – Burçlar ve astroloji günlük yaşantımızın olmazsa olmazlarıdır. Burçlara inanmayan kişiler bile mutlaka günlük burçlarının yorumlarını okumaktadırlar. Bu noktada genellikle burçların insan hayatında ve bu insanların karakterlerin de belirleyici bir rol oynadığı bilinmektedir.

Özellikle burçların hangi burçları ile iyi anlaştığı arkadaş açık ilişkilerinde ve ikili ilişkilerde oldukça önemli bir faktör olmaktadır. Böylece aslan burcuna sahip olan kişilerin veya farklı burçlara sahip olup da hayatını aslan burcu girmiş olan kişilerin merak ettiği konulardan bir tanesi aslan burcunun en iyi anlaştığı burç hangisi olduğudur.

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç
Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Böylece aslan burcunun en iyi anlaştığı burç ikizler burcu olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra aslan burcunun anlaştığı burçlar ise şöyledir;

  • Yengeç
  • İkizler
  • Boğa
  • Koç

Erkek Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

Burçlar ve burçların üzerindeki karakterler genellikle kişilerin cinsiyetlerine göre de farklılık gösterebileceği için burçları erkek veya kadın olarak ikiye ayırarak bazı genellemeler yapılmaktadır. Böylece erkek aslan burcunun anlaştığı burçlar yay, koç ve ikizler burcu olarak bilinmektedir.

Aslan Burcunun Evlilikte Anlaştığı Burçlar

Anlaşmak arkadaş ilişkilerinde farklı olsa da özellikle iki kişinin evliliği çok daha detay gerektiren bir konu olmaktadır. Bu nedenle burçlar genellikle bir evlilik gerçekleştirecekleri zaman anlatabildikleriyle borçların yanı sıra evlilikte anlayabilecekleri burçları daha çok tercih etmektedirler.

Çünkü normal arkadaşlık ilişkilerinin evlilik boyutuna ilerlemesi doğrultusunda iki kişinin aynı evi paylaşması ne yazık ki normalde gerçekleştirmiş oldukları arkadaşlık ile aynı olmamaktadır. Bu nedenle de evlilikte anlaşabilecek olan burçlar genellikle birbirlerini daha çok tercih etmektedirler.

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç
Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Peki aslan burcunun evlilikte anlaştığı burçlar neler? inceleyecek olursak yine erkek veya kadın olarak ayırmak gerekmektedir. Aslan burcu kadınların genellikle evlenmeyi tercih ettikleri burçlar genellikle kıskançlık özelliği bulunmayan erkek burçlar olmaktadır. Çünkü aslan burcu kadınları genellikle dikkat çekici özelliklerini ön plana koyarak bulundukları ortamda dikkat çekmeye bayılırlar.

Özellikle aslan burcu kadınların evlilik gerçekleştireceği erkeklerin en ideal burçları ikizler veya koç burcu olarak bilinmektedir. Neredeyse karakter olarak birbirleri ile benzerlik gösteren ikizler burcu ile aslan burcu evlilikleri idealdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.